01 września 2010

Nowości w Pracowni Kreatywności

Nikt nie lubi końca wakacji, powrotu do pracy i długich jesiennych wieczorów. Aby umilić Wam ten moment "przejścia", przygotowałyśmy specjalną niespodziankę!

Pracownia Kreatywności zmieniła właśnie siedzibę - nadal jest to zabytkowa, secesyjna kamienica na ul. Wzgórze 5, ale tym razem jest to I piętro oraz 5 przestronnych pomieszczeń: pracownia warsztatowa, salon z czytelnią książek o sztuce i designie, sala konferencyjna oraz dwie sale do psychoedukacji i terapii - jedna z nich przystosowana do zajęć z dziećmi.

Bez skromności oświadczamy: mamy najpiękniejszy widok na całe miasto!;) Z każdego okna rozpościera się panorama Bielska, skąd można podziwiać zarówno zabytkowe budynki Zamku Sułkowskich, Poczty Głównej, Teatru Polskiego, jak i górski krajobraz. Jest na co popatrzeć!

Od września ruszamy pełną parą z bogatszą ofertą warsztatów i kursów. Poza warsztatami artystycznymi już wkrótce znajdziecie tu także m.in. kursy dziennikarstwa, aranżacji wnętrz, florystyki i dekoracji stołu, wizażu, kreacji wizerunku, warsztaty muzyczne oraz kreatywne warsztaty maturalne.

Modnie. Oryginalnie. Z wyobraźnią!

Chcemy, by Pracownia Kreatywności była miejscem spotkań osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Miejscem, do którego często się wraca, wymienia poglądy i przy kubku herbaty uczy się rękodzieła. Będzie tu można zorganizować kreatywne przyjęcia nie tylko dla swoich dzieci, ale również koleżanek (np.: urodziny, wieczory panieńskie, przyjęcia dla przyszłych mam).

Zaproponujemy Wam także wyjazdy weekendowe pod hasłem NOWA ENERGIA, które służyć będą nie tylko kreatywnemu spędzeniu czasu, oderwaniu się od codzienności, ale także wyzwoleniu nowych pokładów energii. To tylko jeden z wielu naszych pomysłów.

Warto więc śledzić stronę http://www.pracowniakreatywnosci.pl/

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Pracownia Kreatywności stała się ośrodkiem twórczego życia. W naszych głowach kiełkują pomysły na festiwale, wystawy, pokazy filmów, dyskusje i konferencje. Chętnych i kreatywnych już teraz zapraszamy do współpracy!

Bądźcie z nami. Czujcie się jak u siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz