21 października 2010

Babskie Bielsko - festiwal dla kobiet

Serdecznie zapraszamy na I edycję Bielskiego Festiwalu Rozwoju Kobiet Babskie Bielsko!

Termin:
13-14 listopada 2010 (sobota-niedziela)

Miejsce: Pracownia Kreatywności, Bielsko - Biała ul.Wzgórze 5 -  I piętro

Idea
I Festiwal Rozwoju Kobiet BABSKIE BIELSKO powstał z myślą
o współczesnych kobietach i w odpowiedzi na ich potrzeby samorozwoju i wyzwolenia ducha kreatywności. Wiele kobiet z Bielska-Białej i okolicznych miejscowości (Ustroń, Szczyrk, Wisła, Cieszyn) to kobiety samodzielne, przedsiębiorcze i niezależne. To festiwal dedykowany kobietom, które interesuje własny rozwój, a także tym, które jeszcze nie odkryły swojego potencjału. Nieprzypadkowo I edycja festiwalu odbędzie się w listopadzie – to miesiąc wyjątkowo obfitujący w krótkie dni, deszcz i depresyjne nastroje. Mamy nadzieję, że BABSKIE BIELSKO choć na moment zaczaruje ten jesienny czas i pozwoli wszystkim kobietom przenieść się w sferę sztuki, ducha
i twórczej energii!

Program I edycji Babskiego Bielska będzie bogaty i zróżnicowany – jesteśmy przekonane, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie! Zaproponujemy warsztaty psychoedukacyjne, rozwijające zdolności komunikacyjne, wyzwalające w nas pokłady twórczej energii. Będą to między innymi warsztaty asertywności, radzenia sobie ze stresem, relacji z partnerem, rozwiązywania problemów wychowawczych.
Zaprosimy Was także na warsztaty artystyczne, na których będzie się można nauczyć różnych technik rękodzieła (między innymi: malowanie na jedwabiu, filcowanie, tworzenie biżuterii, witrażu, zdobienie kartek). Pokażemy, że każda z kobiet, niezależnie od zdolności, może rozwinąć w sobie twórcze zdolności.
A ponadto w programie: tworzenie i interpretacja mandali, stylizacja ubioru, kształtowanie wizerunku, wychowanie dzieci, zdrowie, jedzenie, Szafiarki Party czyli wymiana ubrań i biżuterii, wystawa sztuki kobiecej… Będzie w czym wybierać!

Szczegółowy plan warsztatów już wkrótce na: www.babskiebielsko.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz